Informatikai és Hírközlési Minisztérium Oktatási Minisztérium Apache Php Mysql Fazekas Mihály Gyakorlóiskola
  Bejelentkezás
Üdvözöljük a Matematika portálon!  
A Fazekas matematika tanárainak fényképes bemutatkozója

A Fazekas Mihály Gimnázium matematika tanárai


Csoportkép kb 2003-ból
(A kis képre kattintva nagyban megtekinthető)

 

Bárdné Dr Feind Teréz
feindterez@gmail.com
http://tfeind.bprmedia.hu/

 

Dobos Sándor
dobos@fazekas.hu
www.fazekas.hu/~dobos

 

  Fazakas Tünde
ft@fazekas.hu
www.fazekas.hu/~ft

 

Hámori Veronika
Igazgató
vera@fazekas.hu

 

  Hegedűs Pál
hegpal@cs.elte.hu

 

Hraskó András
andras@hrasko.com
www.fazekas.hu/~hraskoa

 

Jakucs Erika
jerika@fazekas.hu

 

Kiss Géza
Munkaközösségvezető
gkiss@upcmail.hu

 

Laczkó László
llaczko@fazekas.hu

 

Orosz Gyula
gyuszi@fazekas.hu

 

Paróczay József
paroczayjozsef@freemail.hu

 

Pataki János
jsp@freemail.hu

 

Pluhár Gabriella
pgabi@fazekas.hu

 

Richlikné Horváth Katalin
csutak@fazekas.hu

 

Rubóczky György
rrubo@freemail.hu

 

Solti Edit
soltiedit@fazekas.hu

 

Surányi László
lsuranyi@fazekas.hu
http://home.fazekas.hu/~lsuranyi/

 

Szabó Teréz
szteri@fazekas.hu

 

Táborné Vincze Márta
vinczemarta@freemail.hu

 


A 2012. évi tanévzáró ebéd fotói

 

Korábbi tanáraink

 

Beleznay Ferenc
fbeleznay@yahoo.com

 

Kovács Csongorné (Mara)
mara@fazekas.hu

 

Köves Judit

 

Pogáts Ferenc
pogats@fazekas.hu

 

Solti Lajos
solti.lajos@chello.hu

 

Szászné Simon Judit
simonj@fazekas.hu

 

Thiry Imréné
(Gabi néni)
gabineni@fazekas.hu

 

Takács Lajos

 


Csoportkép a hetvenes évekből
(A kis képre kattintva nagyban megtekinthető)
Kiemelt támogatónk 2006-ban:
Tigra Computer
Támogatóink 2003-ban:
Oktatási Minisztérium
Powered by:
Apache + Php + Mysql
Kapcsolat
hraskoa@fazekas.hu
Copyright © 2004-2010 Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium. Served by pingvin.