Informatikai és Hírközlési Minisztérium Oktatási Minisztérium Apache Php Mysql Fazekas Mihály Gyakorlóiskola
  Bejelentkezás
Üdvözöljük a Matematika portálon!  
A Fazekas matematikatanárai

A Fazekas matematikatanárai és e - mail címeik

Bárdné Feind Teréz feindterez@gmail.com
Dobos Sándor dobos@fazekas.hu
Fazakas Tünde ft@fazekas.hu
Gyenes Zoltán gyeneszoltan@fazekas.hu
Hámori Veronika vera@fazekas.hu
Hegedűs Pál hegpal@cs.elte.hu
Hraskó András andras@hrasko.com
Jakucs Erika jerika@fazekas.hu
Kiss Géza gkiss@upcmail.hu
Laczkó László llaczko@fazekas.hu
Orosz Gyula gyuszi@fazekas.hu
Paróczay József paroczayjozsef@freemail.hu
Pataki János jsp@freemail.hu
Pluhár Gabriella pgabi@fazekas.hu
Richlikné Horváth Katalin csutak@fazekas.hu
Rubóczky György rrubo@freemail.hu
Solti Edit soltiedit@fazekas.hu, solti.edit@chello.hu
Surányi László lsuranyi@fazekas.hu
Szabó Teréz szteri@fazekas.hu
Táborné Vincze Márta vinczemarta@freemail.hu

Korábbi tanáraink

Beleznay Ferenc fbeleznay@yahoo.com
Kovács Csongorné (Mara) mara@fazekas.hu
Köves Judit  
Pogáts Ferenc pogats@fazekas.hu
Solti Lajos solti.lajos@chello.hu
Szászné Simon Judit simonj@fazekas.hu
Thiry Imréné (Gabi néni) gabineni@fazekas.hu
Takács Lajos

Kiemelt támogatónk 2006-ban:
Tigra Computer
Támogatóink 2003-ban:
Oktatási Minisztérium
Powered by:
Apache + Php + Mysql
Kapcsolat
hraskoa@fazekas.hu
Copyright © 2004-2010 Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium. Served by pingvin.