Informatikai és Hírközlési Minisztérium Oktatási Minisztérium Apache Php Mysql Fazekas Mihály Gyakorlóiskola
  Bejelentkezás
Üdvözöljük a Matematika portálon!  
Speciális matematika tagozatos iskolák és tanáraik

Speciális matematika tagozatos iskolák és tanáraik

Spec-matos tanári levelezőlista


Árpád Gimnázium, Budapest http://www.arpad.sulinet.hu/
Csík Zoltán csikzoli@dpg.hu
Számadó László szamadol@freestart.hu
Sztojcsevné Fekete Mária fekete@arpad.sulinet.hu
Besnyőné Titter Beáta titter@arpad.sulinet.hu
Koncz Levente Koncz.Levente@arpad.sulinet.hu
Vajda István vajda.istvan@nik.bmf.hu


Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest http://s2.berzsenyi.isk.tvnet.hu
Emese György gemese@berzsenyi.hu
Erben Péter erben@berzsenyi.tvnet.hu
Gálné Groma Virág viragr@freemail.hu
Nemecskó István nemecs@berzsenyi.tvnet.hu
Urbán János urban@berzsenyi.tvnet.hu
Utassy Katalin utkat@drotposta.hu
Somogyi László somogyi@berzsenyi.tvnet.hu
dr Ökördi Péterné kulcsar@berzsenyi.tvnet.hu
Hubert Györgyné hubert@berzsenyi.tvnet.hu
Kévés Rita keves@berzsenyi.tvnet.hu
Csonka Dorottya csonkadora@gmail.com


Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen http://195.199.40.26/
Balázs Tivadar Tivadar@fazekas-debr.sulinet.hu
Tóth Mariann t424m@mailbox.hu


Fazekas Mihály Főv. Gyak. Gimn. és Ált. Isk. http://www.fazekas.hu/
Beleznay Ferenc fbeleznay@yahoo.com
Dobos Sándor dobos@fazekas.hu
Fazakas Tünde ft@fazekas.hu
Hraskó András andras@hrasko.com
Laczkó László llaczko@fazekas.hu
Paróczay József paroczayjozsef@freemail.hu
Pataki János jsp@freemail.hu
Rubóczky György rrubo@freemail.hu
Surányi László lsuranyi@fazekas.hu
Táborné Vincze Márta vinczemarta@freemail.hu
Thiry Imréné (Gabi néni)  
Szászné Simon Judit simonj@fazekas.hu


Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
Fejér Szabolcs fejszab@t-online.hu
Gulyás Tibor gulyas@ffg.sulinet.hu
Veres Pál veres@ffg.sulinet.hu


Lovassy László Gimnázium, Veszprém http://www.lovassy.hu/online/
Németh Gabriella ngabi@mail.lovassy.hu
Csizmazia Imre csizimre@mail.lovassy.hu


Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged http://pc1.radnoti-szeged.sulinet.hu/
Kosztolányi József kosztola@math.u-szeged.hu
Vincze István vinczei@radnoti-szeged.sulinet.hu


Ságvári Endre Gimnázium, Szeged http://www.gyakg.u-szeged.hu/
Tarcsay Tamás tarcsay@gyakg.u-szeged.hu
Kovács István kovacs_i@gyakg.u-szeged.hu


Szent István Gimnázium, Budapest http://www.szt-istvan-gimn.hu/
Bohner Géza bhgeza@freemail.hu
Halek Tamás  
Jeneiné Bicsák Krisztina jbkrisztina@szigbp.hu
Juhász István juhaszpisti@freemail.hu
Magyar Zsolt mazso@sunny.szt-istvan-gimn.hu
abacuslap@freemail.hu
Molnár-Sáska Ildikó msi@ludens.elte.hu


Táncsics Mihály Gimnázium, Kaposvár http://www.tancsics.hu/
Kubatov Antal qbatov@freemail.hu


Teleki Blanka Gimnázium, Székesfehérvár http://pc2.teleki-szfvar.sulinet.hu/
Sipos Imre siposi@pc1.teleki-szfvar.sulinet.hu
Ponácz Ferenc ponaczf@pc1.teleki-szfvar.sulinet.hu
Mihályi Gyula sobszfvar@mail.datatrans.hu
Buday Endre budaye@pc1.teleki-szfvar.sulinet.hu


Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok http://www.verseghy-szolnok.sulinet.hu/
Pogány Gyula pgyula@chello.hu
Pécsiné Röhri Zsuzsa és Pécsi István i.pecsi1@chello.hu
Veres Dénes veresdan@chello.hu
Kiemelt támogatónk 2006-ban:
Tigra Computer
Támogatóink 2003-ban:
Oktatási Minisztérium
Powered by:
Apache + Php + Mysql
Kapcsolat
hraskoa@fazekas.hu
Copyright © 2004-2010 Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium. Served by pingvin.