Informatikai és Hírközlési Minisztérium Oktatási Minisztérium Apache Php Mysql Fazekas Mihály Gyakorlóiskola
  Bejelentkezás
Üdvözöljük a Matematika portálon!  
Kavics Kupa 2013., végeredmény Kavics Kupa 2011., link

Kavics Kupa 2013

Eredmények

Az első 15 csapat
helyezéscsapatnévpontszám
1.NUS Singapore570
2.Alumináris555
3.Cups N Stones555
4.Tortafalók425
5.Lil Novák410
6.Liceo Scientifico355
7.Szent inteGrál310
8.lehetségtelen300
9.A Páwa és a többiek225
10.KisDobosok205
11.ACsDGGyNP190
12.Axolotl185
13.Pénzes Céda165
14.Ságvári I.145
15.Libertad Team95

Részletek

Az első 15 csapat
helyezéscsapatnévdb+-bónuszpontszám
1.NUS Singapore186008050570
2.Alumináris1963512040555
3.Cups N Stones19625700555
4.Tortafalók144756010425
5.Lil Novák134304020410
6.Liceo Scientifico1444513040355
7.Szent inteGrál133808010310
8.lehetségtelen103002020300
9.A Páwa és a többiek92657030225
10.KisDobosok82354010205
11.ACsDGGyNP7200100190
12.Axolotl8205200185
13.Pénzes Céda51652020165
14.Ságvári I.6165200145
15.Libertad Team616570095

Statisztika

feladathelyeshibás
problemgood solutionsbad solutions
1185
21813
3215
4183
5131
6713
7119
8116
960
1095
111016
1245
13106
14115
1567
1674
1764
1831
1936
2002
21415

Elfogadott megoldások/accepted solutions

123456789101112131415161718192021
Liceo Scientifico**************
NUS Singapore******************
Alumináris*******************
Cups N Stones*******************
Tortafalók**************
Axolotl********
Lil Novák*************
Árpád egyik*****
Árpád másik*
Berzsenyi********
5let****
Libertad Team******
ACsDGGyNP*******
Szent inteGrál*************
Vad Zöldségek******
KisDobosok********
lehetségtelen**********
Pénzes Céda*****
A Páwa és a többiek*********
Ságvári I.******
Ságvári II.**

Kiemelt támogatónk 2006-ban:
Tigra Computer
Támogatóink 2003-ban:
Oktatási Minisztérium
Powered by:
Apache + Php + Mysql
Kapcsolat
hraskoa@fazekas.hu
Copyright © 2004-2010 Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium. Served by pingvin.