Informatikai és Hírközlési Minisztérium Oktatási Minisztérium Apache Php Mysql Fazekas Mihály Gyakorlóiskola
  Bejelentkezás
Üdvözöljük a Matematika portálon!  
Kavivs Kupa 2008 Kavics Kupa 2008., link

Benevezett csapatok:

1.  Csapatnév:              Nemtudom

Kapitány: Nagy Krisztina 9.c              

Tagok:  Kiss Borbála 9.c          Nagy Attila 9.c            Nguyen  Huy Tung  9.c            Stankovits Klaudia  11.a  Kárpáti Soma  12.b      Skopál Attila  12.b

 

2.  Csapatnév:              42-es klub

Kapitány:  Lenger Dániel  9.c

Tagok: Prok Tamás 9.c            Backhausz Tibor 9.c    Eisenberger Viktória  9.c         Döbrei Gábor  11.d  Szép Tamás  12.b     Meisel anna 12.b

 

3.  Csapatnév:              Ezékiel

Kapitány:         Németh Noel  9.c

Tagok:  Hátsági Bence  9.c      Nguyen Sy Bang  9.c  Kőhegyi Bianka  9.c     Szabó Nóra  12.a  Gröller Márta  11.b              Horváth Kristóf  11.b  tartalék:  Tóth Mai Dorka  11.b

 

4.  Csapatnév:              BPO  106

Kapitány:  Végső Tamás  9. c

Tagok:  Weisz Ágoston  9.c  Kiss Boldizsár  9.c  Kiss Dóri  9.c  Szebedy Bence  10.d  Bursics Klári  10.d  Farkas Nóra  10.d

 

5.  Csapatnév:             Lobonc és az Önképződők

Kapitány:  Varga László  11. spec  (Debrecen, Fazekas)

Tagok:  Éles András 10. spec (Debrecen, Fazekas)     Kovács Noémi  9. spec (Debrecen, Fazekas)

Márkus Bence 10.  (Hajdúszoboszló, Hőgyes)            Szolnoki Lénárd 12 (Debrecen Dóczy) 

Szűcs Alexandra  11. (Debrecen, Fazekas)                  Tóth László  12. spec (Debrecen, Fazekas)

 

6.  Csapatnév:              Tavaszi Tekercs

Kapitány:         Danka Miklós  11.c

Tagok:  Karsa Anita  11.c        Kupcsik Réka  11.c     Bittner Zsófia  9.b        Erdei Márton  9.c       

Olajos Eszter  12.a                  Balogh Hajnalka  11.a

 

7.  Csapatnév:              Iracundus

Kapitány:         Eisenberger András  12.c

Tagok: Wagner Zsolt  10.c  Szívós Eszter  11.a          Bóra Eszter  11.c         Károlyi Gergely  11.c  

Kómár Anna  12.b       Tihanyi benedek  12.b  Tartalék: Jakab Dániel  12.b

 

8.  Csapatnév:              137 438 691 328

Kapitány:         Fonyó Dávid  10.c

Tagok:  Kalina Kende  9.c       Szőke Nóra  11.c        Tossenberger Anna  11 (Bp.  Szilágyi)

Balogh Zsófia  12  (Bp. Apáczai)         Peregi Tamás  12. spec (Bp, Berzsenyi)           Somogyi Ákos 10. (Kaposvár, Nagyboldogasszony R. Kat. Gimn.)

 

9.  Csapatnév:              Csiliscsoki

Kapitány:         Kiss Réka  10 (Bp. Radnóti)

Tagok:  Cséke Balázs  10. és   Lamm Éva  11. (Bonyhád, Petőfi S. Ev. Gimn.)

Gőgös Balázs  10 (Győr, Révai)          Blázsik Zoltán  11. spec. (Szeged, Radnóti)    

Szűcs Gergely  11. spec (Szeged, Radnóti)      Török Balázs 11. spec (Szeged, Radnóti)

 

10.  Csapatnév:            Elvész

Kapitány:         Balási Szabolcs  9.c

Tagok:  Csőre Judit  9.b          Papp sára  8.d             Da Nghia  10.c            Mező Dániel  10.c

Oppitz Christián  9.b    Veress József  9.b

 

11.  Csapatnév:            Fatboy Slim

Kapitány:         Bohus Kinga  10.c

Tagok:  Jakab Emőke  8.d       Fischer Brigitta  8.d      Lévai Eszter  8.d          Aujeszky Tamás  10.c Keresztfalvi Tibor  10.c     Wang Da Qian  10.c

 

12.  Csapatnév:            Vidoran

Kapitány:         Tomon István  11.c

Tagok:  Kornis Kristóf  11.c    Nagy Dániel  11.c        Bartha Zsolt  11.c        Kranzieritz Viktória  9.a Szendrei Dóra 9.a            Sütő Anett  9.a

 

13.  Csapatnév:            Idegen légió       (Bp, Apáczai csapata)

Kapitány:         Vörös Tamás  11.a

Tagok:  Czétényi Benjámin  12.a          Dibuz Dániel  11.a       Katona Dávid  11.a     Ludányi Csaba  10.a

Piller Éva  12.a Toronyi Zsuzsanna  11.a          Tartalék: Krisán Ágnes  11.a   

 

14.  Csapatnév:            Zár a kulcsban

Kapitány:  Lovász László  12.c           

Tagok:  Korándi Dániel  12.c               Szirmai Péter  12.c       Kovács Tekla  11.b     Hujter Mónika  11.b Radnai Ágnes  11. (Bp, Veres P.Gimn.)          Szalkai Balázs  12 (Veszprém, Lovassy)

 

15.  Csapatnév:            Royal Flush

Kapitány:         Nagy János  9d-11c

Tagok:  Szabó Gábor  11.b     Szőke Zsófia  9.b         Földi Alexandra  9.b    Grósz Dániel  11.c      

Nagy-BalóAndrás  11.c           Kiss Viktor  12.c         Tartalék:  Kalló Bernát 11.c és Balogh Hajnalka  11.a

 

16.  Csapatnév:            ITALIA

Kapitány:                     Tagok:

 

Kiemelt támogatónk 2006-ban:
Tigra Computer
Támogatóink 2003-ban:
Oktatási Minisztérium
Powered by:
Apache + Php + Mysql
Kapcsolat
hraskoa@fazekas.hu
Copyright © 2004-2010 Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium. Served by pingvin.